Tvorba www, webdesign Rychnov

Základní kroky a zásady

Tvorby www stránek

Jak postupujeme při tvorbě webových stránek, redakčních systémů nebo eshopů.

Tvorba www stránek představuje souběh několika základních kroků, zásad a postupů.

Jakou přípravu volíme?

 • Začínáme stanovením cílů. Cíle jsou pro nás základním předpokladem úspěšné práce. Vy nám sdělíte, čeho chcete svým webem dosáhnout, a my vám pomůžeme tyto cíle zapracovat do konkrétní podoby vašeho projektu.
 • Analýza konkurence a okolí. Analýza vychází ze stanovených cílů a má za úkol určit vlastnosti vašeho webu. Je totiž velice důležité znát silné a slabé stránky konkurence a specifika vašeho oboru a Vašeho okolí.

Samotná realizace projektů.

 • Originální grafický návrh. Grafika zajistí vašemu webu důvěryhodnost, poutavost a v neposlední řadě také podpoří jeho použitelnost a smyslem grafiky je i na první pohled přilákat klienta k jejímu prozkoumání. Vytvoříme Vám grafický návrh, který zaujme návštěvníky a zároveň splní všechny vaše požadavky kladené na web.
 • Technické řešení bez kompromisů. Dodržování všech moderních standardů pro webdesign a pravidel přístupného webu. Validní zdrojový kód (XHTML 1.0 Strict a CSS 3.0). Oddělení obsahu od formy. Tyto vlastnosti nejsou bonus, ale standard, kterého se držíme u všech projektů. Stejně tak kód přátelský k pro vyhledávače.
 • Redakční systém na míru. Naše vlastní řešení. Správa webu je snadná a přehledná, redakční systém lze upravit přesně podle vašich požadavků a už v základní verzi disponuje řadou užitečných modulů.
 • Eshop na míru. Naše vlatní eshopové řešení je rychlé a na míru modifikovatelné. Správa produktů je snadná a přehledná, eshop lze upravit přesně podle vašich požadavků a už v základní verzi disponuje řadou užitečných funkcí.
 • Maximálně použitelný web. Všechny weby navrhujeme tak, aby se na nich návštěvníci pohybovali bez jakýchkoli problémů, snadno procházeli obsah a nakupovali vaše produkty. V souladu s tímto cílem vytváříme již grafický návrh a přizpůsobujeme mu i technické řešení.

Hladký průběh spolupráce.

 • Efektivní komunikace. Aby práce probíhala plynule a bez komplikací, používáme moderní komunikační metody. Patří mezi ně celosvětově rozšířený systém Basecamp a vlastní extranet. K dispozici vám můžeme být i na některém instant messangeru (MSN Messenger, ICQ, Skype). Na přání od nás dostanete www adresu, kde můžete sledovat průběh vývoje vaší zakázky.
 • Vlastní iniciativa. V každé fázi projektu vycházíme z vašich cílů a požadavků, zároveň se ale snažíme zapojit vlastní zkušenosti a nápady. Kvalitní web je cílem pro vás a dobrou referencí pro nás, proto od nás očekávejte aktivní a kreativní přístup k práci.
 • Orientace na cíl při řešení problémů. Při každé práci se mohou objevit nečekané komplikace. Snažíme se jim předcházet, ale pokud k nim dojde, vždy máme na mysli především kvalitní výsledek, který vyhovuje vašim představám. Cíle vašeho projektu jsou u nás na prvním místě.
 • Komplexní spolupráce. Můžete nám zadávat jednotlivé úkoly, ale nejlepšího výsledku dosáhneme tehdy, když bude naše spolupráce co nejširší. Zkušenosti jasně ukazují, že dlouhodobá spolupráce založená na oboustranné důvěře je zárukou nejvyšší kvality.

Služby tvorby www stránek Grafické studio rychnov odkaz

Ukázka referencí

tvorba www webdesign rychnov reference tvorba www webdesign rychnov reference tvorba www webdesign rychnov reference tvorba www webdesign rychnov reference tvorba www webdesign rychnov reference tvorba www webdesign rychnov reference

Více referencí naleznete reklamní studio rychnov odkaz

2012 © EasyWay - Všechna práva vyhrazena

facebook opravy a servis pc rychnov tvorba www

Tvorba www, webdesign, reklamní studio, servis a opravy pc Rychnov nad Kněžnou