Prodej pc a hardware Rychnov

Jsme tu pro vás

Prodej počítačů
a pc komponent

Stavíme nové počítače na míru zákazníkovi. Zpracujeme nabídku v několika cenových variantách. Přijedeme s nabídkou zdarma až za Vámi.

Do našich sestav dáváme pouze značkové díly. Neprodáváme žádné hotové sestavy, ale stavíme počítače dle vašich potřeb a využití.

Prodej počítačů a pc komponent

prodej pc rychnov ikona

Rádi Vám poradíme při výběru nového počítače, notebooku nebo přestavby Vašeho PC přesně dle Vašich požadavků a nároků na počítač. Zpracujeme nabídku v několika cenových variantách. Přijedeme s nabídkou zdarma až za Vámi. Dokážeme navrhnout, smontovat a dodat kompletní počítačovou sestavu i jednotlivé díly dle Vašich požadavků až do domu. V ceně nového PC je zahoření, odzkoušení kompatibility jednotlivých dílů, dovoz, zapojení, zprovoznění zákazníkem vlastněného příslušenství, zprovoznění stávajícího internetu.

prodej pc rychnov ikona

Nainstalujeme na nový počítač operační systém dle Vašeho výběru (je možná i instalace stávajícího operačního systému, který již vlastníte) – více informací o této službě najdete v sekci Servis a opravy PC Instalace Windows.

V případě závady dokážeme diagnostikovat vadný díl a vyměnit ho za nový. Připojíme a zprovozníme veškeré periferie k Vašemu počítači (tiskárny, scannery apod.). Poradíme Vám ve výběru vhodného typu připojení k internetu dle Vašich potřeb a požadavků.

Zašlete nám nabídku konkurenčních firem na nový počítač. Pokusíme se Vám zajistit lepší cenu navržené sestavy, nebo s Vámi nabídku projdeme a navrhneme Vám změny či Vás upozorníme, na co je potřeba si dát pozor při stavbě nového PC!

O nový počítač se vám budeme rádi starat. Provádíme běžnou údržbu jako je čištění pc, odvirování pc, optimalizace windows, záloha dat apod.

Více informací o Službách servisu a oprav pc prodej pc rychnov odkaz

Cena poradenství hardware se řídí hodinovou sazbou našeho ceníku v sekci Služby servis a opravy PC.

Těšíme se na vás! Můžete nás kontaktovat - telefonicky, mailem, po icq nebo kontaktním formulářem. Rádi Vám cokoliv zodpovíme.

Služby prodej pc Rychnov

  • Prodej hardware i software. Sestavíme počítač na míru vašim potřebám, vše s plnou zárukou.
  • Diagnostika hardwarových problémů a následná výměna poškozených komponent za nové.
  • Dodáme jakékoli příslušenství k Vašemu PC (tiskárny, scannery, webcamery, klávesnice, monitory atd.).
  • Připojení a instalace nově zakoupeného hardwaru (monitory, tiskárny a další).
  • Poradíme Vám při výběru nového počítače nebo přestavby Vašeho PC přesně dle Vašich požadavků a nároků na počítač.
  • Softwarové a hardwarové poradenství.
  • Doporučíme vhodný operační systém k nově vybranému PC.
  • Instalace vybraného operačního systému.
  • Nastavení bezdrátových modemů a routerů.
  • Poradenství ve výběru vhodného typu připojení k internetu.

Vybrané reference

servis pc rychnov reference opravy pc rychnov reference prodej pc rychnov reference servis pc rychnov reference servis pc rychnov reference servis pc rychnov reference servis pc rychnov reference servis pc rychnov reference

2012 © EasyWay - Všechna práva vyhrazena

facebook opravy a servis pc rychnov tvorba www

Tvorba www, webdesign, reklamní studio, servis a opravy pc Rychnov nad Kněžnou