Instalace windows Rychnov

Využijte naši

Službu instalace windows

Neúčtujeme žádné náklady za cestu k Vám! Pracujeme v sobotu, v neděli i ve svátek.

Službu instalace windows většinou provádíme v našich prostorách. PC u vás zdarma vyzvedneme, dopravíme zpět a zapojíme. Součástí ceny je i zprovoznění tiskáren, webkamer apod.

Opravy a instalace Windows

servis a opravy pc rychnov ikona

Provádíme opravy a instalace operačních systému Windows v Rychnově nad Kněžnou (OS Windows 95, 98, 2000, XP, Vista, Win 7, 8).

Vyzvednutí a následná doprava pc k vám vč. zapojení je zdarma

V případě jakýchkoli problémů s Vaším operačním systémem Windows se pokusíme stávající OS opravit (týká se i zavirování PC). Pokud bude problém takového rozsahu, že nebude možné stávající OS opravit, provedeme kompletní novou instalaci operačního systému vč. celkového nastavení, instalace ovladačů všech zařízení připojených k počítači, instalace posledního servis packu Vámi zakoupeného operačního systému.

Dále provedeme instalaci a nastavení všech Vámi používaných programů. Automaticky instalujeme freeware aplikace, které Vám zpříjemní používání PC (Mozzila Firefox, Google chrome, Spybot, SuperantiSpyware, Antivir, Freecommander, CC Cleaner, kodeky pro přehrání audia a videa, Flash player, Javu, Acrobat reader a spoustu dalších.

servis a opravy pc rychnov ikona

Připojíme počítač na internet a provedeme kompletní update operačního systému windows (bezpečnostní záplaty) i ostatního softwaru. Zkontrolujeme Váš počítač, zda je po hardwarové stránce v pořádku. Prověříme Vaše zachovaná data proti virové nákaze. V případě nákazy viry odstraníme.

V případě silného znečištění interiéru počítače provedeme (po Vašem odsouhlasení) kompletní vyčištění.

Hotový počítač k Vám zdarma dopravíme, na místě zapojíme zbylý hardware (např. webkameru, tiskárnu apod.), provedeme jeho instalaci a nastavení. Počítač odzkoušíme, předvedeme a vysvětlíme funkci nainstalovaných freeware programů.

Výše uvedený postup provádíme za pevně stanovenou cenu (kromě odvirování a čištění PC), kterou naleznete v ceníku v levé části této stránky.

Více informací o službách servisu pc servis a opravy pc rychnov ikona

Ceník servis pc Rychnov (Ceny jsou uvedeny bez DPH)

Instalace OS Windows 900,- Kč
Kompletní čištění interiéru Noteboků 999,- Kč
Kompletní čištění interiéru i exteriéru PC 900,- Kč
Obnovení smazaných dat od 999,- Kč
Odvirování PC 900,- Kč
Individuální výuka 700,- Kč / hod.
Obecná hodinová sazba 700,- Kč
Expresní příplatek
(řešení problému do 48 hodin a méně)
500,- Kč/hod
Servisní paušál Individuálně
Správa sítí Individuálně

Vybrané reference

servis pc rychnov reference opravy pc rychnov reference prodej pc rychnov reference servis pc rychnov reference servis pc rychnov reference servis pc rychnov reference servis pc rychnov reference servis pc rychnov reference

2012 © EasyWay - Všechna práva vyhrazena

facebook opravy a servis pc rychnov tvorba www

Tvorba www, webdesign, reklamní studio, servis a opravy pc Rychnov nad Kněžnou